Usługi

Nasza firma specjalizuje się we wtryskiwaniu tworzyw sztucznych (PE, PP, ABS, ASA, POM, PVC, Elastomery) oraz posiada własne biuro konstrukcyjno-wdrożeniowe wraz z w pełni wyposażoną nowoczesną narzędziownią. Dlatego oferujemy Państwu nasze usługi:

Nasze usługi

 1. Przetryskiwanie detali z tworzywa sztucznego

  Wtryskarki od 50 do 650 Ton. Wtryskujemy detale od najmniejszych do dużych gabarytów ważących ponad 1 kg.

 2. Zaprojektowanie formy wtryskowej

  Masz pomysł lub masz model rzeczy którą chciałbyś zaprojektować? Narysujemy twój pomysł! Fachowy i doświadczony zespół projektowania z pewnością zwizualizuje twój własny projekt.

 3. Wykonanie modelu na drukarce 3D

  Przy zaprojektowaniu formy wtryskowej wykonujemy od razu model 3D. Jeśli posiadasz projekt w wersji komputerowej to już dziś możesz zamówić wykonanie modelu 3D o gabarytach nie większych niż 150x150x100.

 4. Wykonanie formy wtryskowej przez naszą narzędziownię

  Jeśli już masz własny projekt to możemy dla Ciebie wykonać formę wtryskową. Wykonanie formy wtryskowej jest możliwe przy podpisaniu kilkuletniej umowy z nami na przetryskiwanie detali w naszym zakładzie produkcyjnym. Minimalny czas przygotowania narzędzi to 1 miesiąc dla prostych form gdy istnieje cała dokumentacja techniczna.

 5. Wytłaczanie

  Specjalizujemy się w wytłaczaniu PVC (oraz PP). Wykonujemy usługę tłoczenia profili w kilku wariantach. Do tłoczenia potrzebne są Ci 3 rzeczy: Maszyna-Wytłaczarka, Narzędzie-kalibrator, Surowiec-Tworzywo Sztuczne. My posiadamy odpowiednie maszyny oraz mamy dostęp do surowca, które możesz także sam dostarczać nam do produkcji. Od Ciebie potrzebujemy Narzędzia, jeśli go nie masz chętnie pomożemy przy zlecaniu usługi na wykonanie przyrządu w innej firmie która się w tym specjalizuje.

Zapytania prosimy składać mailowo na adres:

SWITCH THE LANGUAGE
Cart

No products in the cart.